Rektörümüzden “Hoş Geldiniz” Mesajı

Rektörümüzden “Hoş Geldiniz” Mesajı

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, 2022-2023 Eğitim-Öğretim Yılı Güz döneminin başlamasıyla birlikte Üniversitemizi kazanan yeni öğrencilere bir hoş geldiniz mesajı yayımladı. Rektörümüz mesajında çiçeği burnunda üniversite öğrencilerine şöyle seslendi:
“Sevgili öğrencilerimiz, öncelikle Üniversitemizi tercih ederek eğitim hayatınıza bir üst kademeden devam etme kararı vermenizden dolayı mutluluk duyduk. Büyük umutlarla başlayacağınız yeni yolculuğunuzda ülkemiz ve insanlık için pek çok güzelliğe katkıda bulanacağınıza, yeni ufuklar açacağınıza yürekten inanıyor ve sizleri destekliyoruz. Siz de artık Gümüşhane Üniversitesi ailenin bir üyesisiniz. Üniversite hayatı sizin geri kalan hayatınız için bir hazırlık aşamasıdır. Marka değerine sahip olarak her gün yükselen Üniversitemiz, kazandığı ulusal ve uluslararası başarılarla öğrenci merkezli eğitimin öncüsü olmaya devam etmektedir. Gümüşhane, Karadeniz’in eşsiz doğasında harmanlanmış butik bir üniversite şehridir. İlçeleriyle beraber hızlı bir gelişme yolunda ilerlemektedir. Burada sadece bilimsel ve akademik donanımlarınızı arttırmakla kalmayacak aynı zamanda hayat boyu sürecek dostluklar da kuracaksınız.
Şehir ile bütünleşen Üniversitemiz; sosyal, kültürel ve sportif faaliyetler başta olmak üzere her türlü aktivitelerinizi ve kişisel gelişiminizi gerçekleştirmeniz için yeterli altyapı imkânına sahip güvenli bir yerdir. 20 bini aşkın öğrencisi, 7 Fakültesi, 1 Lisansüstü Eğitim Enstitüsü, 2 Yüksekokulu, 10 Meslek Yüksekokulu, 12 Uygulama ve Araştırma Merkezi ve 11 Koordinatörlük ile nitelikli akademik faaliyetlerini sürdüren Üniversitemiz, bölgesel kalkınmadaki öncü misyonu, donanımlı akademik kadrosu, sosyal ve spor tesisleri ile hayalinizdeki kampüs yaşamını siz değerli öğrencilerimize sunma gayreti içerisindedir.
Eğitim hayatınız boyunca Üniversitemiz, uzman akademik kadrosunun sunduğu dünya standartlarında nitelikli ve ayrıcalıklı eğitim ile hedeflerinize ve hayalini kurduğunuz geleceğe ilerlemeniz için hep yanınızda olacak. Sosyal projelerimiz ve uygulama imkânlarımızla, sizleri geleceğe hazırlayacak ve ülkemize değer katacak nesiller yetiştirmenin gururunu yaşıyoruz. Amacımız sizin mutlu, huzurlu ve kaliteli bir eğitim-öğretim yılı geçirmenizi sağlamaktır. Hedefimiz, tarihimizin bize atfettiği yüce değerler ve ilkelerimiz doğrultusunda bilgi toplumunun gerektirdiği becerilerle donanmış bireyler yetiştirmektir. Bu düşüncelerle beraber türlü fedakârlıkla sizleri yarınlara hazırlayan ailelerinizi tebrik ediyor, siz değerli öğrencilerimize eğitim ve meslek hayatınız boyunca gönülden başarılar diliyorum.”
Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık