Üniversitemiz ile Memur-Sen Trabzon Temsilciliği Arasında Protokol İmzalandı

Üniversitemiz ile Memur-Sen Trabzon Temsilciliği Arasında Protokol İmzalandı

Üniversitemiz ile Memur-Sen Trabzon İl Temsilciliği arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Üniversitemiz Rektörlük makamında imzalanan protokol çerçevesinde Trabzon ilinde bulunan Memur-Sen üyelerinin kişisel, mesleki ve yönetimle ilgili niteliklerinin geliştirilmesine yönelik olarak örgün eğitimle Tezsiz Yüksek Lisans eğitimi verilmesi ve Memur-Sen Trabzon üyelerinin Üniversitemiz bünyesinde açılacak tezsiz yüksek lisans bölümlerinden %25 indirimli faydalanmasına imkân tanındı.

Memur-Sen Trabzon İl Temsilcisi Mehmet Kara, ilgili protokolün imzalanmasından duyduğu memnuniyeti şu şekilde dile getirdi: “İmzalanan protokol ile Memur-Sen Trabzon üyelerinin, Gümüşhane Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Tezsiz Yüksek Lisans programlarından %25 indirimli olarak faydalanmasına imkân tanınmış oldu. Bu anlamda, protokolün hem üyelerimize hem de Gümüşhane Üniversitesi’ne hayırlı olmasını diliyor, protokolün imzalanmasında emeği geçen başta Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Halil İbrahim Zeybek’e ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğü’ne teşekkür ediyorum.”

Memur-Sen Trabzon İl Temsilcisi Mehmet Kara ile birlikte protokole imza atan Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek ise imzalanan iş birliği protokolüne ilişkin görüşlerini “Bu yıl Tezsiz Yüksek Lisans programlarımıza yoğun bir katılımın olmasında imzaladığımız bu iş birliklerinin önemli bir rolünün olduğuna inanıyoruz. Bu doğrultuda iş birliklerimize bir yenisini daha ekleyerek Trabzon Memur-Sen İl Temsilciliği ile de Lisansüstü Eğitim alanında iş birliği protokolüne imza atıyoruz. Gümüşhane Üniversitesi olarak önce ilimize, sonra bölgemize ve en nihayetinde ülkemize katkıda bulunma hedeflerimiz doğrultusunda bugün imzaladığımız protokolün oldukça önemli olduğu düşünüyoruz.  Söz konusu protokolün imzalanmasında emeği geçen başta Memur-Sen Trabzon İl Temsilcisi Sayın Mehmet Kara ve ekibi olmak üzere Lisansüstü Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum” diyerek özetledi.

Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık