Anabilim Dalı Ziyaretlerinin Üçüncüsü Gerçekleştirildi

Anabilim Dalı Ziyaretlerinin Üçüncüsü Gerçekleştirildi

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından dönem arası içerisinde tüm öğretim üyelerinin de katılımlarının sağlanacağı lisansüstü eğitim ve öğretim faaliyetlerinin geliştirilmesine yönelik istişare toplantılarının üçüncüsü gerçekleştirildi.

31 Ocak Salı günü saat 13.30’da Edebiyat Fakültesi Dekanlık toplantı salonunda gerçekleştirilen toplantıya Rektör Yardımcısı ve Edebiyat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Nazır, Üniversite Genel Sekreteri Prof. Dr. Fatih Yalçın, Türk Dili ve Edebiyatı ABD, Tarih ABD, Sosyoloji ABD, Felsefe ABD ve Temel İslam Bilimler ABD öğretim üyeleri katılım sağladı.

Toplantıda konuşan Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Serhat Dağ, Enstitü olarak ABD ile ortak paydada buluşup problemleri beraberce çözmek istediklerine değindi.  Ayrıca enstitülerin birleşmesinden günümüze kadar gelen süreçte eğitim- öğretimde kalitenin artırılması hususunun önemsendiğine ilişkin bilgileri paylaştı. Öğretim üyelerinin enstitü ile ilgili soruları cevaplanırken önerileri de dinlenildi. Enstitü tarafından lisansüstü öğrencilerine uygulanan “Öğrenci Görüşleri Anketi” sonuçları toplantıda katılımcı öğretim üyeleriyle paylaşıldı. Toplantı karşılıklı iyi niyet ve temennilerle sona erdi. 

 

  • Gösterim 855
  • Toplam 3

Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık