Bayburt Kamu-Sen İle Protokol İmzalandı

Bayburt Kamu-Sen İle Protokol İmzalandı

Üniversitemizde açılan Tezsiz Yüksek Lisans programlarından faydalanmak amacıyla Türkiye Kamu- Sen Bayburt İl Temsilciliği arasında iş birliği protokolü imzalandı.

İmzalanan protokol çerçevesinde Bayburt ilinde bulunan Türkiye Kamu-Sen üyeleri Üniversitemiz bünyesinde açılacak tezsiz yüksek lisans bölümlerinden %25 indirimli faydalanabilecek.
Rektörümüzü makamında ziyaret eden Türkiye Kamu-Sen Bayburt İl Temsilcisi Ahmet Çalışkan protokole imza atarak tüm üyelere hayırlı olması temennisinde bulundu.

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde kayıtların halen devam ettiği bilgisini paylaşan Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek imzalanan protokol hakkında şunları söyledi: “Lisansüstü Eğitim Enstitümüzde İnşaat, İşletme, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ve Sağlık Yönetimi Tezsiz Yüksek Lisans Anabilim Dallarında öğrenci alımlarımız halen devam ediyor. Kurumlarımızla yaptığımız ikili anlaşmalar neticesinde programlara yoğun bir talep olduğunu da söyleyebiliriz. Üniversite olarak amacımız bu bölümlerimizden ülkemizin her bir köşesindeki vatandaşlarımızın faydalanmasıdır. Bu amaçla da Türkiye Kamu-Sen Bayburt İl Temsilcisi Sayın Ahmet Çalışkan’a hem protokolün imzalanmasında hem de nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, protokolün her iki taraf için de hayırlara vesile olması temennisinde bulunuyorum.”
Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık