Anabilim Dalı Ziyaretlerinin İkincisi Gerçekleştirildi

Anabilim Dalı Ziyaretlerinin İkincisi Gerçekleştirildi

Lisansüstü Eğitim Enstitüsü tarafından dönem arası içerisinde tüm öğretim üyelerinin de katılımlarının sağlanacağı lisansüstü eğitim ve öğretim faaliyetlerinin geliştirilmesine yönelik istişare toplantılarının ikincisi gerçekleştirildi.
26 Ocak Perşembe günü saat 13.30’da Sağlık Bilimleri Fakültesi'nde Fakülte Dekanı Prof. Dr. Pınar HAYALOĞLU'nun da katılımı ile gerçekleştirilen etkinliğe Afet Yönetimi ABD, Beden Eğitimi ve Spor ABD, İş Sağlığı ve Güvenliği ABD, Ormancılık ve Çevre Bilimleri ABD, Sağlık Yönetimi ABD, Sosyal Hizmetler Yönetimi ABD, Turizm İşletmeciliği ABD, Tarla Bitkileri ABD ve Kimya ABD öğretim üyeleri katılım sağladı. 
Toplantıda konuşan Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürü Doç. Dr. Serhat Dağ, çevrimiçi eğitimin lisansüstü eğitimde kalite ve sürdürülebilirliğin sağlanması için önemine değindi. Ayrıca çevrimiçi yapılan sınavların belirli kurallara bağlı olduğuna ve usül yönünden bu sınavların denetlendiğine yönelik bilgileri paylaştı. Öğretim üyelerinin enstitü ile ilgili soruları cevaplanırken önerileri de dinlenildi. Enstitü tarafından lisansüstü öğrencilerine uygulanan “Öğrenci Görüşleri Anketi” sonuçları toplantıda katılımcı öğretim üyeleriyle paylaşıldı. Toplantı karşılıklı iyi niyet ve temennilerle sona erdi. 
  • Gösterim 754
  • Toplam 4
Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık