Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü İle Protokol İmzalandı

Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü İle Protokol İmzalandı

Üniversitemiz ile Gümüşhane İl Emniyet Müdürlüğü arasında Tezsiz Yüksek Lisans programlarının avantajlarından faydalanmak amacıyla bir iş birliği protokolü imzalandı. 

Gümüşhane İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mücahit Kaya ve Şiran İlçe Emniyet Müdürü Fırat Erikli tarafından Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek’e gerçekleştirilen ziyarette imzalanan protokol kapsamında Gümüşhane İl ve İlçeler Emniyet Müdürlüğüne bağlı kurumlarda görev yapan personeller Üniversitemizdeki tezsiz yüksek lisans bölümlerinden %25 indirimli faydalanabilecek. 

İmzalanan protokole ilişkin açıklamalarda bulunan Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek şunları söyledi: “Tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızla imzaladığımız protokollerle eğitimde bir seferberlik başlatmak istiyoruz. Lisansüstü Eğitim Enstitümüzde bulunan Tezsiz Yüksek Lisans programlarımıza bu kurumlarımızda çalışan personele meslekleri ile ilgili gelişmeleri takip etmelerine, bilgi ve becerilerini artırmalarına yardımcı olmak amacıyla avantajlı fırsatlar sunuyoruz. Kurumlarımızla yaptığımız protokoller neticesinde Üniversite olarak amacımız ilgili programlardan ülkemizin her bir köşesindeki vatandaşımızın faydalanmasıdır. Bu amaçla da Gümüşhane İl Emniyet Müdür Yardımcısı Mücahit Kaya ve Şiran İlçe Emniyet Müdürü Fırat Erikli’ye hem protokolün imzalanmasında sundukları katkı hem de nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, protokolün her iki taraf için de hayırlara vesile olması temennisinde bulunuyorum.”
Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık