Üniversitemiz ile Kamu-Sen Arasında “İş Birliği Protokolü” İmzalandı

Üniversitemiz ile Kamu-Sen Arasında “İş Birliği Protokolü” İmzalandı

Üniversitemiz ile Türkiye Kamu-Sen Gümüşhane İl Temsilciliği arasında lisansüstü eğitim alanında iş birliği protokolü imzalandı. İmzalanan protokol ile Gümüşhane Kamu-Sen üyelerinin, ilgili Tezsiz Yüksek Lisans Programlarından %25 indirimli faydalanmalarına imkan tanındı.

Gümüşhane Kamu-Sen İl Temsilcisi Mustafa Fevzi Akçay, ilgili protokolün imzalanmasından duyduğu memnuniyeti şu sözlerle ifade etti: “İmzaladığımız bu protokol ile Kamu-Sen üyelerimizin, Gümüşhane Üniversitesi Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nde İşletme ABD, Siyaset Bilimi ve Kamu Yönetimi ABD ve Sağlık Yönetimi ABD. Tezsiz Yüksek Lisans programlarından %25 indirimli olarak faydalanmasına sağladık. Bu anlamda, protokolün tüm üyelerimize hayırlı olmasını diliyor, Gümüşhane Üniversitesi Rektörümüz Prof. Dr. Sayın Halil İbrahim Zeybek ve Lisansüstü Eğitim Enstitüsü Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum.”

Rektörümüz Prof. Dr. Halil İbrahim Zeybek, ilimizde faaliyet gösteren sendika ve sivil toplum kuruluşları ile Üniversitemiz arasındaki iş birliklerinin önemine vurgu yaptığı konuşmasında şu düşüncelere yer verdi: “Gümüşhane İlimizde faaliyet gösteren kamu kurumları, özel teşebbüsler, sivil toplum kuruluşları ve sendikalar ile Üniversitemiz arasında imzalanan Lisansüstü Eğitim Protokollerine büyük önem veriyoruz. Bugün bu protokollerimize bir yenisini daha ekleyerek Gümüşhane Kamu-Sen İl Temsilciliği üyelerinin Üniversitemiz Lisansüstü Eğitim Enstitüsü’nün ilgili programlarından indirimli bir şekilde faydalanmasının önünü açmış oluyoruz. Protokolün imzalanmasında emeği geçen başta Gümüşhane Türkiye Kamu-Sen İl Temsilcisi Sayın Mustafa Fevzi Akçay ve ekibi olmak üzere Lisansüstü Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyor, imzalanan protokolün her iki tarafa da hayırlı olmasını temenni ediyorum.”
Diğer Haber ve Duyurlar
Ekli Dosyalar
Dosya Eki Bulunamadı!
Yüksek Öğretim Kurulu
Yök in Türkiye Study
Tübitak
Kariyer Kapısı
YÖK Atlas
European Üniversty Association
Teknofest
Sıfır Atık